Ubisoft pracuje nad grą battle royale?

Hyper Scape Foto: Twitter/Slasher

Według dziennikarza esportowego, Roda "Slashera" Breslaua, twórcy serii Assassin's Creed czy Rainbow Six pracują nad projektem, który na razie przyjął nazwę Hyper Scape.

- Hyper Scape to darmowa gra BR osadzona w futurystycznym, wirtualnym świecie dla PC oraz konsol. Premiera konsolowa ma się odbyć pod koniec tego roku i ma zakładać również crossplay. Hyper Scape trafi do zamkniętej bety w przyszłym tygodniu, a otwarta beta i uruchomienie gry mają nastąpić 12 lipca. Hyper Scape powstaje we współpracy z Twitchem z myślą o streamerach, ale nigdy wcześniej nie widziałem takiej integracji w tak dużej grze. Czat Twitcha będzie miał na żywo bezpośredni wpływ na wydarzenia w grze - napisał na Twitterze dziennikarz.

Okazuje się także, że całość może być tylko żartem. Sir Scoots tak skomentował rewelacje dziennikarza: "Zły leak, na rekordowo niskim poziomie". Nie pozostało nam nic innego jak czekać na oficjalne informacje. Wtedy przekonamy się nad czym w pocie czoła pracuje Ubisoft. Obyśmy byli pozytywnie zaskoczeni.

Zobacz komentarze