Tydzień braci w USA. Jedni ze sobą walczyli, inni wręcz przeciwnie

Prestinni i Arcitys Foto: Call of Duty League

Do ciekawych sytuacji doszło na scenie esportowej Stanów Zjednoczonych. Uwagę wszystkich zwróciły historię dwóch rodzeństw zza oceanu.

Do pojedynku dwóch braci doszło w Call of Duty League. W trakcie wydarzenia offline w Atlancie w półfinale zmierzyły się ekipy Chicago Huntsmen i Florida Mutineers. Zdecydowanym faworytem była ta pierwsza ekipa, która jest uważana za jedną z dwóch najlepszych drużyn w lidze. Doszło jednak do niespodzianki i tym razem Huntsmen przegrali. W barwach Chicago gra Alec "Arcitys" Sanderson, zaś w zespole z Florydy, jego brat, Preston "Prestinni" Sanderson, który przed sezonem miał lekki problem ze znalezieniem zepołu. Jednak podczas poprzedniego wydarzenia był jednym z lepszych zawodników całego turnieju i doprowadził swoją ekipę aż do finału, gdzie lepsza okazała się ekipa Atlanta FaZe.

Emocje związane z braterskimi więzami mogliśmy poczuć w NBA 2K League, gdzie z dziesiątym numerem trzeciej rundy draftu zespół partnerski Toronto Raptors - Raptors Uprising GC wybrał Jake'a "Legit 973" Knappa. W październiku ta sama ekipa zatrzymała Jerry'ego "Sick x 973" Knappa. Zawodnik jest weteranem ligi NBA 2K. W 2018 roku został wybrany w drugim pickiem drugiej rundy draftu przez Cavs Legion GC. Rok później został oddany do Raptors. Teraz bracia z New Jersey zagrają razem dla Toronto.

Zobacz komentarze