"Może być tylko jeden". Nowy PogChamp zostanie wybrany już dziś

Twitch
Twitch Foto: Twitch

Koniec ciągłych zmian. Czas podjąć ostateczną decyzję. Twitch dziś w nocy przeprowadzi The PogChampening, czyli wydarzenie podczas którego fani wybiorą, jak będzie wyglądać nowy PogChamp.

Wszystko zaczęło się 35 dni temu, kiedy podczas zamieszek w Kapitolu w USA Ryan „Gootecks” Gutierrez - oryginalna twarz PogChampa - napisał kilka kontrowersyjnych tweetów.

>>> PogChamp usunięty z Twitcha. Decyzja spowodowana zamieszkami w USA! <<<

Od tamtej pory codziennie na serwisie użytkownicy PogChampowali (jeśli można to tak nazwać) przy pomocy zmieniających się ikonek. Teraz właściciele serwisu postanowili z tym skończyć. The PogChampening będzie miał miejsce w nocy o godzinie 21 czasu polskiego i podczas specjalnej transmisji wybrana zostanie nowa twarz PogChampa.

Na razie wszystko wskazuje na to, że wybory odbędą się na zasadzie konkursu popularności. Jeśli faktycznie tak będzie, to faworytem wydaje się hiszpański streamer TheGrefg, który niedawno pobił rekord Twitcha przekraczając 2.5 miliona widzów w jednym momencie podczas transmisji.

Nie wiadomo również, czy to będzie już definitywny koniec zmian PogChampa. Twitch zawsze będzie mógł zmienić go w każdej chwili. Co więcej, popularny jest pomysł, by umozliwić streamerom personalizację tej emotikony na ich kanałach.

Zobacz komentarze