The Sims 5: Trailer i zwiastun gry. Co nowego?

The Sims 5 Foto: YouTube/TIO WIT

Seria The Sims przez lata pozyskała rzeszę fanów na całym świecie, w tym w Polsce. Kultowa gra pozwalała nam przez lata bawić się w projektantów wnętrz, zapewnić naszym simom długie i udane życie lub usuwać im drabinkę z basenu i czekać aż pójdą na dno (ups). Jednak od premiery ostatniej części minęło już dobrych kilka lat, a informacji o The Sims 5 takich jak trailer czy nowości, jest jak na lekarstwo.

The Sims 5 - trailer

Przede wszystkim musicie wiedzieć, że na razie nie ma żadnego oficjalnego zwiastuna czy trailera. Wszystkie filmy, które znajdziecie w sieci to podróbki. Nawet jeśli opisane są "official trailer"

To tylko jeden z przykładów. Wszystko wygląda bardzo profesjonalnie, mamy zapowiedź na rok 2021, kanał nazywa się "ElectronicGames Beta", więc może wzbudzać zaufanie i być po prostu oddzielną gałęzią Electronic Arts. Niestety to tylko fanowski twór, z zapowiedzią prawdziwego The Sims 5 nie mający nic wspólnego.

>>>The Sims 5: Wszystkie najważniejsze informacje<<<

The Sims 5 - co nowego może pojawić się w grze?

Czekając na wiadomości od EA warto pospekulować, co nowego może pojawić się w The Sims 5 patrząc na to, jak świat gier zmienił się od premiery The Sims 4 w 2014 roku.

Otwarty świat

Jeśli czegoś nauczyliśmy się w ostatnich latach, to nie ważne jaką grę przygotowujesz, na 99% będzie ona osadzona w otwartym świecie. Tym razem możemy jednak liczyć na to, że firma poradzi sobie z tym zadaniem lepiej, niż w przypadku The Sims 3, które jako pierwsze w serii wprowadziło to rozwiązanie. Było ono jednak fatalne, powodowało mnóstwo błędów i zostało wycofane w kolejnej odsłonie. Na pewno warto byłoby jednak wrócić do tego rozwiązania

The Sims 5 za darmo, ale z mikropłatnościami

W przeszłości każda kolejna odsłona The Sims traktowana była jako tytuł AAA. To oznaczało wysoki standard produktu, ale też wysoką cenę. Obecnie za takie tytuły trzeba zapłacić około 250 złotych. Teraz pojawiają się plotki, że The Sims 5 ma zostać wydane jako gra free to play, czyli całkowicie za darmo. Jednak oznaczać to będzie obecność mikropłatności w grze. Czyli jeśli będzie wam zależało na jakimś wyposażeniu domu lub elemencie stroju, może być konieczność wyłożenia za niego prawdziwych pieniędzy.

Multiplayer w The Sims 5?

Biorąc przykład z GTA V lub Red Dead Redemption 2 możliwe, że w The Sims 5 możliwa będzie rozgrywka online. Na pewno nie zastąpi ona trybu dla jednego gracza, ale może być ciekawym dodatkiem. Zwłaszcza, że ostatni raz próba wprowadzenia trybu online miała miejsce w pierwszej części gry, a jak dobrze wiemy, technologia mocno do przodu, zwłaszcza w porównaniu z rokiem 2000.

Zobacz komentarze