The Sims 5: release date. Kiedy premiera kultowej gry?

The Sims 5 Foto: YouTube/TIO WIT

Seria The Sims jest niezwykle popularna nie tylko w Polsce, ale też na całym świecie. Nic więc dziwnego, że fani z utęsknieniem wyczekują na premierę kolejnej odsłony serii. Jednak kiedy doczekamy się The Sims 5? Kiedy spodziewać się możemy premiery kultowej gry?

Daty premiery gier z serii The Sims

Pierwsza gra w serii ukazała się w styczniu 2000 roku. Po dwóch lata The Sims zostało najlepiej sprzedającą się grą w historii. Nic więc dziwnego, że ruszyły prace nad kontynuacją. The Sims 2 wydano pod koniec 2004 roku. Do tego grę wzbogaciło mnóstwo dodatków. Pięć lat później pojawiło się The Sims 3, a w 2014 roku The Sims 4.

  • The Sims – styczeń 2000 r.
  • The Sims 2 – wrzesień 2004 r.
  • The Sims 3 – czerwiec 2009 r.
  • The Sims 4 – wrzesień 2014 r.

The Sims 5 - kiedy premiera kultowej gry?

Niestety na razie możemy tylko się tego domyślać. EA nie wydało żadnego oświadczenia odnośnie The Sims 5. W sieci pojawiają się masowo fanowskie trailery i zapowiedzi, ale żadne z nihc nie pochodzą z oficjalnych źródeł.

Kierując się poprzednimi datami wydań gier, mogliśmy spodziewać się informacji o grze już jakiś czas temu. W końcu we wrześniu minęło 6 lat od wydania The Sims 4. Niestety deweloperzy milczą.

Co więcej, pandemia COVID-19 sprawia, że trudno oczekiwać, że ewentualne prace nad The Sims 5 nie zostałyby przynajmniej spowolnione, jeśli nie zupełnie zatrzymane. Pamiętajmy, że EA ma kilka tytułów, które wydaje regularnie i nie może pozwolić sobie na opóźnienia. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja z The Sims 5, któe na razie ewidentnie nie jest priorytetem.

Zobacz komentarze