Tempo Storm pozyskało 10 milionów złotych aby stworzyć własną grę!

Money

Tempo Storm zdecydowało się na niecodzienny ruch, organizacja pozyskała 10 milionów złotych na stworzenie własnej gry karcianej.

Podczas zorganizowanej imprezy Tempo Storm potwierdziło, że planują stworzenie własnej gry "Bazaar". Bazaar to gra polegająca na budowaniu talii, w której głównym celem jest będzie budowa talii. Pierwszą rundę finansowania serii A poprowadził inwestor technologiczny Galaxy Interactive.

"Tym co zrobiło na nas największe wrażenie w Tempo Storm jest ich wizja wykraczająca poza tradycyjną organizację esportową. Począwszy od założyciela i dyrektora generalnego firmy, Andreya Yanyuka, ta grupa naprawdę wprowadza innowacje w takich obszarach, jak interaktywne produkcje i tworzenie gier. Odnoszą sukcesy esportowe, ale też chcą wyjść wyżej". - komentuje dyrektor Galaxy Interactive Sam Englebardt.

"Mimo, że Tempo Storm jest znane w środowisku esportowym to firma od zawsze miała większe ambicję niż tylko organizacja esportowa. Wierzymy, że interaktywność to klucz do sukcesu, jesteśmy niezwykle wdzięczni za współpracę z inwestorami, którzy podzielają tę wizję. Nasza nadchodząca gra może wytyczyć szlak dla innych organizacji" - Andrey "Reynand" Yanuk, CEO Tempo Storm.

Zobacz komentarze