Jak walczy polska Premier? Mamy trailer nowej postaci Tekkena

Lidia Sobieska - polska premier w Tekken 7 Foto: YouTube/Bandai Namco Entertainment America

Wraz z zakończeniem serii King of the Hill firmy Bandai Namco, fani zostali w końcu uraczeni zwiastunem Lidii Sobieskiej, najnowszej zawodniczki, która dołączy do różnorodnej galerii postaci w Tekken 7, jako część czwartego sezonu DLC, który zadebiutuje już 23 marca.

Polska Premier w popularnej bijatyce. "Muszę wygrać w imię wszystkich Polaków"

Polska premier została ujawniona dokładnie miesiąc temu, podczas drugiego Japońskiego Okrągłego Stołu Wydawców Gier Walki. Teraz jednak fani mogli zobaczyć ją w akcji na nowej arenie Island Paradise.

Lidia, bo tak nazywać się będzie nowa czempionka, ma szybki i bezpośredni styl walki, który zdaje się wykorzystywać liczne kontry i szybkie ataki w celu przerwania combo przeciwnika. Lidia mówi też kilka razy o walce z honorem dla swoich ludzi, więc może to jest powód, dla którego jej podejście do walki jest tak bezpośrednie.

Lidia Sobieska jest zupełnie nową postacią, która nigdy wcześniej nie pojawiła się w serii Tekken.

Zarówno Lidia, jak i arena Island Paradise pojawią się 23 marca jako część przepustki sezonu czwartego. Gracze, którzy zakupią DLC za 14,99$, otrzymają również dostęp do Kunmitisu i areny Vermillion Gates, które były już dostępne.

Zobacz komentarze