Polska Premier w popularnej bijatyce. "Muszę wygrać w imię wszystkich Polaków"

Tekken 7 Foto: Materiały prasowe

Na trwającej Japan Fighting Game Publishers Roundtable 2 dostaliśmy informację o nowej postaci, która pojawi się w serii Tekken. Będzie to fikcyjna... Pani Premier RP.

Odpowiadając na naturalnie pojawiające się pytanie, nie, to nie jest fejk. W Tekken 7 naprawdę będziemy mogli zagrać fikcyjną Panią Premier. Ekipa Namco Entertainment, odpowiedzialna za kultową serię gier, potwierdziła tę informację, wypuszczając trailer 18-stego zawodnika, a raczej zawodniczki DLC.

Jak widać już w 16. sekundzie filmu, to nie krajobraz Kraju Kwitnącej Wiśni, a warszawska Kolumna Zygmunta III Wazy i Stare Miasto. Potem słyszymy wyraźnie język polski, a osoba zwracająca się telefonicznie do głównej bohaterki filmu nazywa ją Panią Premier. Ta odpowiada zwrotem "Muszę wygrać w imię wszystkich Polaków".

Z tego co wstępnie udało nam się ustalić, polska ambasada wiedziała o całym projekcie i współpracowała z twórcami gry. Tak, my też nie możemy się doczekać, by zobaczyć prawy prosty Pani Premier.

Tekken to kultowa konsolowa bijatyka od firmy Namco Entertainment. Początkowo jako gra arcade, później została przeniesiona na konsole serii PlayStation. Pierwsza część została wydana w 1994 roku.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze