Teamfight Tactics Mobile: Znamy datę premiery!

Teamfight Tactics Mobile Foto: Riot Games

Teamfight Tactics okazało się dużym sukcesem Riot Games. Gra od czerwca cieszy się sporą popularnością przyciągając przed ekrany miliony graczy. Teraz wielkimi krokami zbliża się premiera Teamfight Tactics Mobile, której datę właśnie poznaliśmy.

Gatunek Autobattler wydaje się stworzony dla urządzeń mobilnych. Wszystkich dziwiła więc opieszałość Riotu gdy Valve i Stusio Drodo wypuszczały wersje DotA Underlords i DotA Auto Chess na smartfony i tablety, a twórcy League of Legends i Teamfight Tactics nie podejmowali rękawicy.

>Nastolatkowie znowu kochają szachy, ale nie te, które wszyscy dobrze znają. W co takiego grają?<

To zmieniło się podczas obchodów 10-lecia League of Legends. Riot ogłosił wtedy masę nowych tytułów a wśród nich znalazło się miejsce dla Teamfight Tactics Mobile. Teraz deweloper wypuścił nowy filmik, w którym opowiedział o nowościach wchodzących do TFT i zapowiedział premierę TFT Mobile.

Premiera Teamfight Tactics Mobile przewidziana jest na marzec tego roku. To oznacza, ze fani gry będą musieli jeszcze trochę poczekać, by pograć na urządzeniach mobilnych, ale nie jest to data nie do przyjęcia.

Zobacz komentarze