Streamer radzi jak rozmawiać z kobietami na Tinderze

Tinder Foto: Yogas Design / Unsplash

Wchodząc na platformę streamingową oczekujemy znaleźć tam transmisje z naszych ulubionych gier lub rozgrywki w najpopularniejsze tytuły esportowe. W końcu to właśnie na esporcie rozwinął się Twitch, czyli lider rynku stremingowego w krajach zachodu. Ostatnio jednak coraz większą popularnością cieszą się twórcy, którzy z esportem i gamingiem nie mają raczej nic wspólnego.

Mowa o streamach, na których główną rozrywką jest oglądanie jak inne osoby korzystają z Tindera, najpopularniejszej aplikacji randkowej na świecie. Tysiące osób z radością patrzą jak streamer przesuwa profile potencjalnych partnerów w okolicy w lewo lub w prawo oraz prowadzi z nimi rozmowy.

Na publiczne pokazywanie swojego Tindera trzeba jednak uważać. Ostatnio przekonał się o tym Artur "Rybson" Gębicz, zawodnik League of Legends, który został dyscyplinarnie wyrzucony z drużyny m.in.: za wiadomości, które wysyłał do kobiet w aplikacji.

Nie wszyscy streamerzy kończą jak Rybson. Jednym z nich jest Darius_IRL, który bardzo dobrze odnajduje się w świecie wirtualnego randkowania. Ostatnio Darius zdradził jaki jest jego sekret w postępowaniu z dziewczynami, które nie dodają opisów lub ich opisy nie zdradzają za wiele informacji.

– Jeśli nie wiesz co masz zrobić... albo dziewczyna nie ma nic w opisie lub po prostu jest nudna musisz zobaczyć jaką załączyła piosenkę – wyjaśnił niedawno streamer.

Tinder daje nam możliwość wybrania jednej piosenki ze Spotify i pokazania jej w naszym profilu w aplikacji. Głównym założeniem tej funkcji jest, by pokazać jakiej muzyki słuchasz potencjalnym partnerom.

– Wpisujesz wtedy wykonawcę i nazwę utworu w google i dodajesz na początku reddit. Wchodzisz w pierwszy link, szukasz pozytywnego komentarza i gotowe – opowiedział o swojej strategii Darius.

W przypadku polskich użytkowników aplikacji konieczne będzie jeszcze przetłumaczenie komentarza na język polski, ale nie powinno to stanowić problemu.

Zobacz komentarze