Rusza drugi sezon Rainbow Six Siege Masters League!

Rainbow Six Foto: Masters League

Wraz z powrotem Masters League, polski oddział Ubisoft odświeża formułę Rookie League oraz stawia na jeszcze więcej esportu na Twitchu.

Polski oddział Ubisoft ogłosił, że ruszyła rejestracja do drugiego sezonu rozgrywek Rainbow Six Siege Masters League. Tej wiosny gracze z całej Polski ponownie będą mogli stanąć do walki o pulę nagród w wysokości 20 tysięcy złotych oraz tytuł Mistrza Polski. Pierwszy turniej kwalifikacyjny odbędzie się 9 kwietnia. Przez cały maj z kolei, 8 najlepszych drużyn będzie rywalizować o awans do finałów, które znów zawitają do Studia Polsat Games w Warszawie.

Wraz z drugim sezonem Masters League, do platformy ligowej dołącza także Rainbow Six Siege Rookie League – comiesięczne turnieje dedykowane początkującym drużynom. Raz w miesiącu, mniej doświadczeni zawodnicy będą mogli spróbować swoich sił w walce o pulę nagród wynoszącą 1000 zł. Co więcej, każdy mecz finałowy w ramach Rookie Leage będzie komentowany na oficjalnym kanale Twitch Rainbow6PL. Pierwszy turniej Rookie League w ramach sezonu 2019/2020 odbędzie się 27 kwietnia. Rejestracji zawodników i drużyn do obu lig można dokonywać za pośrednictwem tej strony.

Rainbow Six Siege Masters League Sezon II Foto: Ubisoft

Zmian doczeka się także oficjalny kanał na Twitchu, który w pełni skoncentruje się na rozgrywkach esportowych. W ramach nowych działań, polski oddział Ubisoftu skupi się na transmitowaniu nie tylko lokalnych inicjatyw jak Rookie i Masters League, ale także pełnych turniejów Challenger League, Pro League, DreamHack, Six Major oraz Six Invitational. Każdy turniej będzie opatrzony polskim komentarzem. Co więcej, dla oglądających transmisje przewidywane są lokalne promocje w sklepie Ubisoft Store.

Zobacz komentarze