Rusza drugi sezon PLAY Polska Liga Mobilna!

Polska Liga Mobilna
Polska Liga Mobilna Foto: Materiały prasowe

Jeszcze w październiku startuje drugi sezon PLAY Polskiej Ligi Mobilnej - dedykowanej platformy, dla wszystkich tych, którzy cenią sobie kompetytywny wymiar tej rozrywki.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom graczy oraz społeczności fanów esportu mobilnego operator telefonii komórkowej PLAY we współpracy z agencją gamingową Fantasyexpo oraz MediaCom Warszawa po raz drugi organizują regularne rozgrywki ligowe w ramach PLAY Polska Liga Mobilna. Tytuły, w których będą rywalizować mobilni esportowcy to Clash Royale, Brawl Stars, oraz World of Tanks Blitz. Nie zabraknie też nowości w lidze w postaci Call of Duty: Mobile. Podobnie jak w zeszłorocznej edycji, zawodnicy będą rywalizować o nagrody ufundowane przez Xiaomi Technology Polska - partnera technologicznego ligi.

Każdy turniej kwalifikacyjny pomieści przynajmniej po 64 zawodników lub drużyny, dając wszystkim szansę na zaprezentowanie się na krajowej scenie. Udział w rozgrywkach PLAY Polska Liga Mobilna może wziąć każdy. Zapisy są dziecinnie proste i odbywają się na oficjalnej stronie organizatora. Rozgrywki z wszystkich tytułów będzie można zobaczyć na żywo na platformie Twitch.

Źródło: informacja prasowa

Zobacz komentarze