Jedziemy na Wembley! Polacy z awansem na eEURO 2021

eFootballPES
eFootballPES Foto: Materiały prasowe

Łatwo nie było, lecz ostatecznie nasze marzenie się spełniło. Reprezentacja Polski z PES 2021 wygrała swoją grupę, przez co zapewniła sobie bilet na mistrzostwa Europy w Londynie. Z radością musieliśmy czekać do ostatniego meczu, jednak ogromne emocje przerodziły się wreszcie w radość z awansu.

Zaczęło się dosyć niepokojąco, bo od bardzo niepożądanej porażki na reprezentację Bułgarii. Na szczęście Polacy szybko otrząsnęli się z tego faktu i z respektem podeszli do kolejnego rywala. Z Kazachstanem może nie byliśmy w najlepszej formie, lecz zgarnęliśmy bardzo ważne zwycięstwo.

Wszystko się rozstrzygnęło w dwóch ostatnich meczach, kiedy to wygraliśmy kluczowy mecz z Niemcami. Potrzebowaliśmy już tylko zwycięstwa przynajmniej 5:0 z Łotwą, aby wyjść z grupy z pierwszego miejsca. Na szczęście Nasi nie dali Łotyszom najmniejszych szans i dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu zapewniliśmy sobie bezpośredni awans na mistrzostwa Europy eEURO 2021.

Główny turniej odbędzie się w Londynie w dniach 9-10 lipca. Naprzeciw siebie stanie 16 najlepszych reprezentacji Europy, a każda z nich będzie za wszelką cenę chciała zgarnąć puchar do kraju.

Zobacz komentarze