Pasha Gaming Camp trwa w najlepsze. Zobaczcie, co tam się dzieje

Jarosław "Pasha" Jarząbkowski
Jarosław "Pasha" Jarząbkowski Foto: Materiały prasowe

Pasha Gaming Camp to wyjątkowe wydarzenie, które wychodzi z ciekawą inicjatywą łączenia tradycyjnego sportu z esportem. Uczestnicy nie tylko będą się doskonalić w grze na komputerze, ale również spróbują aktywności fizycznej i poznają granie od nieco innej strony. Relacja całego wydarzenia dostępna na naszym Instagramie.

Pierwszy turnus rozpoczął się 17 lipca i potrwa do 24 lipca. Całe wydarzenie odbędzie się w hotelu Borowy Dwór, który znajduje się w Szaflarach, w malowniczym otoczeniu Tatr. Uczestników czeka rozbudowany plan zajęć związany nie tylko z esportem, ale również klasyczna część sportowa. W jej skład wchodzą m.in. zajęcia z samoobrony, spacery górskie oraz wyzwania rowerowe.

Sekcja esportowa przewiduje natomiast nauka poprawnej komunikacji z innymi graczami, zapoznanie technik relaksacyjnych w celu lepszego kontrolowania swoich emocji oraz codzienne mecze drużynowe w CS:GO. Oprócz tego, przewidywane są również liczne turnieje i mini-turnieje z nagrodami, a MVP obozu dostanie wyjątkową niespodziankę.

Niestety miejsc już dawno nie ma, ponieważ wyprzedały się one szybko jak świeże bułeczki. Dla zainteresowanych jednak zostają nadal media społecznościowe, na przykład nasz Instagram: esportmania pl, na którym czeka was rozbudowana relacja z Pasha Gaming Camp.

Zobacz komentarze