Raperzy i stand-uperzy zagrają dla dzieci

Gramy w Dobrej Sprawie Foto: Materiały prasowe

Choć rozgrywki esportowe to zmagania profesjonalistów lub osób, które pragną być profesjonalistami, to dla amatorów też jest tu miejsce. Szczególnie gdy "Grają w Dobrej Sprawie". A w takiej będą rywalizować raperzy i stand-uperzy.

W najbliższy weekend, czyli 19-20 września, w nowo powstałym Kinguin Esports Lounge odbędzie się impreza pod hasłem"Gramy w Dobrej Sprawie". Będą to zawody na PlayStation 4 w FIFA 20, których celem będzie zbiórka pieniędzy na rzecz Pomorskiego Hospicjum Dla Dzieci. Imprezę okraszą gwiazdy stand-upu i rapu, a wśród zaproszonych znaleźli się m.in. Kacepr Ruciński, VNM, Kubi Producent, Adam Van Bendler, Rahim, Joda, Kacper HTA czy Yurkovsky.

Gwiazdy wystapią drugiego dnia w fazie pucharowej, gdzie oprócz nich znajdzie się 12 zawodników z eliminacji. Aby zapisać się do kwalifikacji trzeba wpłacić min. 20 złotych na konto Pomorskiego Hospicjum Dla Dzieci. - Wpisowe przekazywane jest prosto na konto Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci. Ostateczna wysokość datku zależy od uczestnika - komunikują organizatorzy.

Więcej informacji na temat imprezy "Gramy w Dobrej Sprawie" znajdziecie tutaj.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze