Znamy darmowe gry na PS4 w czerwcu!

Call of Duty: WWII Foto: Activision

Co miesiąc Sony daje abonentom PlayStation Plus dwie darmowe produkcje. W ostatnich miesiącach mieliśmy m.in wszystkie części Uncharted czy Farming Simulator 2019. Ten miesiąc prezentuje się równie ekscytująco.

Call of Duty: WWII

Call of Duty: WWII Foto: Activision

Ta część znanego FPSa była powrotem po długim czasie do historii związanej z II Wojną Światową. Gra została wydana jesienią 2017 roku i w ciągu 3 dni od premiery zarobiła rekordowe 500 milionów dolarów. W kampanii wcielamy się z Ronalda "Reda" Danielsa, żołnierza, który uczestniczy w takich wydarzeniach jak lądowanie w Normandii, wyzwolenie Paryża czy ofensywa w Ardenach. Produkcja doczekała się również całkiem udanego trybu multiplayer.

Star Wars: Battlefront II

Star Wars: Battlefront 2 Foto: EA

To kolejna gra, która swoją premierę miała w listopadzie 2017 roku. Star Wars: Battlefront II to produkcja osadzone w doskonale wszystkim znanym uniwersum Gwiezdnych Wojen. W tej części kampania opowiada historię Iden Versio, przywódczyni oddziałów imperium. Mamy możliwość rozgrywki w trzech epokach: w trakcie wojny klonów, w czasach Imperium, a także podczas starcia Ruchu Oporu z Najwyższym Porządkiem. W produkcji znajdziemy również bardzo rozbudowany tryb gry wieloosobowej.

Call of Duty: WWII jest już do ściągnięcia z PlayStation Store. Gra z uniwersum Star Wars zostanie udostępniona tradycyjnie w pierwszy wtorek miesiąca, czyli 2 czerwca.

Zobacz komentarze