Premiera eFootball PES 2020. Jak wyglądają twarze Polaków?

Polska
Polska

Gdy czekamy na premierę FIFA 20, warto spojrzeć na produkcje konkurencyjnego studia. W tym roku ruchy poczynione przez KONAMI mogą napawać optymizmem, nie tylko fanów PES-a, ale również ogólnie wirtualnej piłki nożnej.

Jak co roku wszyscy staramy się porównywać obie produkcje, na pewno nie pod kątem silnikowym, ale chociażby graficznym. Przypatrujemy się twarzom zawodników, licencjom czy przejrzystości poruszania się po menu. Odwzorowanie twarzy piłkarzy silnie wpływa na realizm gry, a dzięki temu nasza przyjemność z grania rośnie.

Sprawa ma się zupełnie inaczej, gdy wydajemy sporą gotówkę na grę, a twarz naszego ulubionego piłkarza jest niedopracowana i posiada mało szczegółów takich jak, dłuższy nos, tatuaże na szyi czy pulchne policzki. Obie firmy mają swoje maszyny, z którymi podróżują po całym świecie. Maszyny mają za zadanie jak najbardziej precyzyjnie zeskanować twarz żeby w samej grze jak najbardziej przypominała piłkarza.

A jak to ma się do twarzy naszych reprezentantów? Zobaczcie jak w najnowszej produkcji firmy KONAMI będą wyglądały twarze reprezentantów kadry Jerzego Brzęczka.

Reprezentacja Polski Foto: Materiały prasowe

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze