Poznaliśmy rywali Polaków w kwalifikacjach UEFA eEURO 2021!

UEFA eEURO 2021
UEFA eEURO 2021 Foto: Twitter/DH esports

UEFA eEURO 2021 to druga edycja turnieju rozgrywanego w grze eFootball PES 2021 na platformie Playstation 4. Weźmie w nich udział 55 reprezentacji, które należą do stowarzyszenia UEFA. Łączna pula nagród wynosi 100 tysięcy euro, z czego zwycięzca zgarnie aż 40 tysięcy. Na nadchodzącej edycji turnieju nie zabraknie również naszych reprezentantów, którzy poznali już swoich grupowych rywali.

Drużyny podzielono na 10 grup - dwie po 5 drużyn oraz dwie po 6. Polska była losowana z czwartego koszyka i trafiła do grupy B, gdzie zmierzy się z Niemcami, Kazachstanem, Łotwą oraz Bułgarią. Rozegramy po dwa mecze z każdą z wyżej wymienionych reprezentacji i jeśli uda nam się zająć pierwsze miejsce w grupie, awansujemy bezpośrednio do głównej fazy turnieju. Drugie miejsce poskutkuje udziałem w turnieju playoff, natomiast każde inne będzie oznaczało odpadnięcie koniec zmagań w UEFA eEURO 2021.

Pierwszy mecz Polaków będziemy mogli oglądać 15 marca, a kolejne 29 marca oraz 12 i 26 kwietnia. Skład naszej reprezentacji nie jest jeszcze znany i ma zostać wybrany do końca lutego. Turniej playoff odbędzie się 10 i 17 maja, natomiast główny turniej będzie miał miejsce od 9 do 10 lipca w Londynie.

Zobacz komentarze