Post Malone zmieniony w trenera Pokemonów. Kolejna gwiazda zagra w wirtualnym świecie

Post Malone
Post Malone

W tym roku przypada 25. rocznica powstania Pokémonów, więc przez cały rok pojawiają się specjalne wydarzenia, towary i współprace, które mają być wyjątkowymi doznaniami dla fanów serii. Za dwa tygodnie odbędzie się też wirtualny koncert P25 Music z udziałem Post Malone'a.

27 lutego 1996 roku w Japonii odbyła się premiera Pokemonów jako gry wideo. Najpopularniejszymi dziełami z japońskiej franczyzy są główna seria gier (Pocket Monsters Red i Green oraz jej kontynuacje), ale też serial anime Pokemon. Takie wydarzenie potrzebuje wyjątkowej oprawy. Specjalnie dla fanów serii, 27 lutego odbędzie się wirtualny koncert, a gwiazdą wieczoru będzie Post Malone.

- To szaleństwo. Nie pomyślałbym, że będziemy w tym miejscu. Po 25 latach - mówi podczas traileru raper. Rzeczywiście, to szaleństwo, bo muzyk urodził się zaledwie rok wcześniej. W trailerze jest on zmieniony w trenera Pokemon. Wchodząc na scenę w jednym ręku trzyma pokeballa, a na drugiej, trzymającej mikrofon, możemy zauważyć pierścienie z kamieniami w kolorze niebieskim, czerwonym i zielonym. Mają one reprezentować początkowe typy Pokémonów.

Post Malone Foto: Materiały prasowe

Post Malone nie jest jedynym artystą, który uczci święto Pokemonów. Jeszcze w styczniu potwierdzono udział Katy Perry. Co ciekawe, to nie pierwszy kontakt piosenkarki z branżą gier.Ponad dekadę temu, pojawiła się ona w The Sims 3 wraz z utworem "Last Friday Night". Teraz będzie błyszczeć na P25. Ciekawe czy podobnie jak jej muzyczny kolega, również zostanie przekształcona na trenerkę Pokemonów.

Wirtualny koncert P25 Music będzie można oglądać na YouTube, Twitchu i na oficjalnej stronie wydarzenia. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00 czasu europejskiego.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze