Polak w półfinale European League w Rainbow Six!

Rainbow Six Siege Natus Vincere Foto: Twitter

European League to jeden z największych europejskich turniejów w Rainbow Six. W tym roku pula nagród w samych finałach wynosi 100 tysięcy euro i zostanie rozdzielona na cztery drużyny. Wśród 20 graczy z finałowej czwórki znalazł się nasz jeden reprezentant. Szymon "Saves" Kamieniak występuje w Natus Vincere i obecnie mierzy się w półfinale turnieju z BDS Esport.

Wynik obecnie wynosi 1:1, a to starcie i następne zmagania w turnieju z polskim komentarzem możecie śledzić tutaj. Niezależnie od rezultatu zobaczymy jeszcze przynajmniej jedną serię z udziałem Savesa, ponieważ nawet jeśli przegra półfinał, to czeka go mecz o trzecie miejsce.

Saves dołączył do Natus Vincere w czerwcu 2019 roku i udało im się wygrać od tamtego czasu kilka turniejów, między innymi ESL Premiership Summer 2019 oraz Pro League Season 10 Finals. Trzeba też pamiętać, że Szymon ma dopiero 21 lat, więc wydaje się, że najlepsze jeszcze przed nim. Na pewno warto śledzić jego poczynania, bo ma potencjał stać się jednym z najlepszych zawodników Rainbow Six w Europie.

Zobacz komentarze