pashaBiceps w gronie Lewandowskiego, Podsiadło czy Szyca? Od dzisiaj już tak

Pasha
Pasha Foto: Fantasy Expo

Nie ulega wątpliwościom fakt, że najbardziej kojarzonym zawodnikiem CS:GO w Polsce jest Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski. Choć profesjonalna kariera dla Jarka raczej dobiegła już końca, to nadal cieszy się on dużą sympatią, co przekłada się na ciągłą popularność. Zapewne w dużej mierze dzięki niej pashaBiceps trafił na… okładkę magazynu modowego!

Tak, dokładnie — były reprezentant Virtus.pro zapozował dla magazynu ELLE MAN Polska i trafił bezpośrednio na samą okładkę. A tym samym do kiosków i sprzedaży elektronicznej w całym kraju!

W zaprezentowanym wydaniu ELLE MAN Polska znalazł się również obszerny wywiad z Jarkiem, w którym opowiada on o wielu nie tylko esportowych aspektach swojego życia, a także specjalna sesja zdjęciowa. Warto dodać, że ELLE MAN to magazyn dotyczący mody męskiej i w przeszłości na okładkę jego polskiej wersji trafiały takie osobistości jak chociażby Robert Lewandowski, Krzysztof Piątek, Dawid Podsiadło, Borys Szyc czy Maciej Musiał.

Tak jak wspomnieliśmy, esportowa kariera Jarka raczej chyli się ku końcowi, a od kilku miesięcy jest on jedynie reprezentantem pół profesjonalnej drużyny Emeritos Banditos. To jednak nie zmienia faktu, że pozostaje on legendą polskiej sceny CS:GO i nadal ogromna część kibiców doskonale zna jego dokonania!

Zobacz komentarze