Nowy program telewizyjny, gry, planszówka. To wszystko planuje wydać Riot Games w 2020 roku!

Siedziba Riot Games Foto: Riot Games

Riot Games od 10 urodzin League of Legends coraz śmielej planuje kolejne ruchy, po raz kolejny nie zawodzi. Właśnie ogłosił, to co firma planuje wydać w nadchodzącym roku. Są to m.in.: filmy krótkometrażowe, program telewizyjny, gra mobilna, gra planszowa. 2020 zapowiada się ekscytująco!

Arcane TV Show

Nie znamy wielu detali, program ma być pierwszym animowanym TV Show produkcji Riot Games, wydany zostanie w 2020 roku, ale szczegółowa data nie jest jeszcze pewna. Bohaterami będą najpopularniejsze postacie z uniwersum League of Legends.

Riot Forge

O Riot Forge pisaliśmy w grudniu tego roku. Marka ma tworzyć gry obsadzone w uniwersum League of Legends, a w 2020 roku wyda już pierwsze tytuły. "Ruined King" będzie RPG, a "Conv/rgence" będzie grą platformową z elementami podróży. Podobnie jak w przypadku Arcane TV szczegółowej daty premiery obu tytułów jeszcze nie znamy, z pewnością będzie to jednak do końca 2020 roku.

Gra planszowa

Gra będzie stworzona dla dwóch lub czterech graczy, jedną z jej cech będzie blefowanie przeciwnika. Planszówka dodatkowo ma być stale rozwijana i na jej podstawie mają powstawać nowe projekty tworzone przez Riot Games.

Jeżeli złączymy te wszystkie ruchy w jedno to nadchodzące projekty Riot Games zapowiadają się niezwykle ekscytująco. Twórcy nie chcą skupiać się tylko na grach komputerowych multiplayer, tylko tworzą dla swoich fanów całe środowisko pełne możliwości i rozrywki. Nie możemy doczekać się premier!

Zobacz komentarze