Ninjas in Pyjamas ma nowego COO oraz siedzibę w Sztokholmie!

NiP Foto: ESL

Ninjas in Pyjamas właśnie ogłosiło, że ich szeregi zasilił nowy COO(Chief Operating Office), jest nim Jonas Gundersen, były CMO(Chief Commercial Officer) w duńskiej organizacji North. Ponadto Szwedzka organizacja zaprezentowała nową siedzibę, która znajduje się w Sztokholmie.

Mocny początek roku dla Ninjas in Pyjamas, Szwedzi dokonali bardzo dużego ruchu w managmencie organizacji, funkcję COO - czyli szefa od operacji w przedsiębiorstwie przejął doświadczony w esporcie Duńczyk Jonas Gundersen były profesjonalny gracz CS 1.6. Przed nim wiele wyzwań w nadchodzących miesiącach związanych z obecną sytuacją w organizacji, oraz planami związanymi z rozszerzeniem działalności nowej siedziby, która została otwarta niedawno.

Siedziba mieści się w Sztokholmie, ma dedykowane miejsce, w którym można przeprowadzać bootcampy, studio telewizyjne, przestrzeń dla fanów, na której mogą odbywać się imprezy związane z oglądaniem meczów, czy specjalnymi wydarzeniami oraz wszystkie niezbędne sprzęty. Ponadto Ninjas in Pyjamas chcą ogłosić plany związane z rozbudową całej siedziby, więcej szczegółów zostanie podane w pierwszym kwartale 2020 roku.

Gurdsen w bardzo ciekawy sposób wypowiedział się o celach swoich i organizacji na nadchodzące lata. Chcą oni, aby przychody z esportu NiP były samowystarczalne. Niezależnie od tego, czy stanie się to za rok, dwa, pięć czy dziesięć lat oraz jakiego modelu biznesowego do tego użyją.

Zobacz komentarze