Ninja znów streamuje. Przyciągnął na YouTuba ponad 150 tysięcy widzów

Ninja Foto: Red Bull

Tyler “Ninja” Blevins po kilku tygodniach przerwy powrócił do streamowania i przeprowadził swoją pierwszą transmisję na YouTubie. Streamer wcześniej związany był kontraktem na wyłączność z platformą Mixer, która ostatnio została zamknięta. Stream okazał się wielkim sukcesem. Transmisję oglądało średnio między 100 a 120 tysięcy osób. Nie wiadomo jeszcze czy była to jednorazowa akcja, czy początek nowej współpracy.

Wraz z decyzją o zamknięciu Mixera, ekskluzywny kontrakt Ninji wygasł. Oznacza to, że niegdysiejsza gwiazda Twitcha może prowadzić swoje transmisje na dowolnej platformie. Możliwe nawet, że znów zobaczymy go na Twitchu, jednak biorąc pod uwagę stream na YouTubie bardziej prawdopodobne wydaje się przejście właśnie na serwis Googla.

W swoim powrocie Ninja rozegrał kilka gier w Fortnite'a, tytuł, który zapewnił mu obecną popularność i pozwolił wystąpić m.in. u Ellen czy w "The Tonight Show with Jimmy Fallon". Na koniec transmisji Ninja zwrócił się do widzów mówiąc, że już bardzo niedługo streamów powinno być dużo więcej.

Obecnie kanał Ninji ma 23.8 mln subskrypcji, a mimo tego, była to jego pierwsza transmisja na żywo na tej platformie. Nic więc dziwnego, że w szczytowym momencie Ninje oglądało ponad 150 tysięcy osób.

Zobacz komentarze