Ninja w niedzielę w Warszawie. Polscy gracze rzucą mu wyzwanie!

Ninja Foto: Red Bull

W najbliższą niedzielę Hala Toru Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie zamieni się w centrum gamingowego świata. Tyler „Ninja” Blevins - człowiek, który elektryzuje miliony graczy, po raz pierwszy będzie w Polsce na specjalnym wydarzeniu „Ninja’s Night Shift”. Rekordzista pod względem liczby wyświetleń streamów rozpoczął tour po Europie i już w niedzielę 10 marca zagra w Warszawie z polskimi graczami. Transmisję będzie można oglądać od godz. 16:00 na Twitchu. Wraz z Tylerem transmisję prowadzić będą Jakub „Lothar” Szygulski, Dominik „Nero” Dąbrowski oraz Daniel Falcone, a prezenterem będzie Matt Andrews.

W niedzielę na Służewcu grupa graczy, która została wyłoniona w niedawno zakończonym konkursie, będzie miała szansę zagrania z Ninją w duecie lub bezpośredniej rywalizacji z Amerykaninem. Najpierw jednak czekają ich kwalifikacje (od godz. 16:00), w których rywalizacja toczyć się będzie jeden na jednego. Najlepsi z każdej rundy awansują do finału (od ok. godz. 20:15), w którym rozgrywka toczyć się będzie w duetach. Troje najlepszych graczy z rundy kwalifikacyjnej w finale zagra w parze z Ninją.

Wydarzenie będzie miało wyjątkową oprawę. Od godz. 16:00 z hali na Służewcu prowadzona będzie transmisja dostępna na całym świecie na kanale Tylera na Twitchu. Polskich akcentów będzie wiele. Jednym z nich będą komentatorzy, czyli Jakub „Lothar” Szygulski i Dominik „Nero” Dąbrowski, którzy będą relacjonować wydarzenie. Analizy prowadzić będzie Daniel Falcone. Gospodarzem sceny będzie niezwykle doświadczony i popularny prezenter Matt Andrews. Nad wszystkim czuwać będzie oczywiście sam Ninja.

Tyler jest społecznym fenomenem. Ponad 20 milionów subskrypcji jego kanału na Youtube, zdjęcie na okładce w ESPN Magazine, obecność w najpopularniejszych programach TV w USA (u Ellen DeGeneres czy w „The Tonight Show”), a także wspólne streamy z takimi gwiazdami jak Neymar czy Drake to tylko niektóre fakty, które pokazują jak wielką, mainstreamową gwiazdą stał się „Ninja”. Jego znakami rozpoznawczymi są kolorowe włosy, opaska na głowie i charakterystyczny taniec, który naśladują fani na całym świecie.

Zobacz komentarze