NEO mówi o powrocie starego Virtus.Pro i końcu kariery

NEO pasha Foto: Virtus.pro

Kanał Sportowy po raz kolejny zaprosił do swojego programu "Hejt Park" przedstawicieli środowiska esportowego. Tym razem u Michała Pola gościli Michał "Carmac" Blicharz i Filip "NEO" Kubski.

Zawodnik HONORIS lakonicznie odpowiadał na większość pytań, bo i pytania nie były łatwe. Widzowie programu pytali go na przykład o "klątwę Mercedesa" czy wymażoną polską ekipę, która miałaby szansę powtórzyć sukcesy legendarnego VP.

Największym echem odbiły się jednak wypowiedzi Filipa o powrocie starego Virtus.Pro. Wcześniej na ten temat wypowiadali się byali, TaZ, pasha i snax. NEO w rozmowie z naszym portalem też przyznał, że ten moment kiedyś nadejdzie. W Hejt Parku potwierdził te słowa.

Co jeszcze ciekawe, Kubski wypowiedział się o potencjalnym końcu kariery pro gracza. - "Plany są. Póki co nie są sprecyzowane, ale coraz jaśniej je widzę. Niemniej granicy sobie jeszcze nie wyznaczyłem."

My mamy nadzieję, że Filip nawet po zakończeniu kariery zostanie w przestrzeni esportowej aktywny, być może nawet zacznie pracę jako trener. Z pewnością miałby wiele ciekawego do przekazanie. Póki co cieszmy się, że możemy oglądać tego legendarnego zawodnika w grze.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze