Na jakich platformach zagramy w Cyberpunka 2077?

Cyberpunk 2077 Foto: Materiały prasowe

Cyberpunk 2077 to produkt polskiego studia CD Projekt RED odpowiedzialnego wcześniej między innymi za serię Wiedźmin. O grze słyszymy od lat i bez wątpienia jest to projekt na skalę światową. Z miesiąca na miesiąc dostajemy coraz więcej informacji, kadrów z gry oraz filmików z gameplayem, a przypomnijmy, że oficjalna premiera odbędzie się dopiero 19 listopada 2020 roku!

Premiera gry, choć początkowo miała odbyć się w drugim kwartale roku bieżącego, została już dwukrotnie przełożona. Najpierw na 17 września, a później ostatecznie na 19 listopada. Spotkało się to zarówno z negatywnymi, jak i pozytywnymi komentarzami. Ów data premiery, choć przekładana z różnych względów na pewno ucieszy graczy, którzy zamierzają zainwestować w nowe konsole, czyli PlayStation 5 i Xbox Series X, bo na nich (pomimo wielu spekulacji) gra również będzie dostępna.

Poza konsolami nowej generacji gra będzie dostępna także na tych bardziej powszechnych urządzeniach, czyli komputerach stacjonarnych (w tym przypadku trzeba przygotować się na naprawdę wysokie wymagania sprzętowe!) oraz na starszych konsolach, jakimi są PlayStation 4 oraz Xbox One. Ostatecznie lista platform, na których gracze będą mieli przyjemność rozpocząć swoją przygodę w Cyberpunk 2077, prezentuje się następująco:

  • PC
  • PlayStation 4
  • Xbox One
  • PlayStation 5
  • Xbox Series X
Zobacz komentarze