Mistrzowie Świata ZULA dołączają do Warriors Team!

ZULA Warriors Team

Po prawie sześciu miesiącach bez organizacji Mistrzowie Świata ZULA odnaleźli nowy dom, będzie nim Warriors Team.

Włodarze organizacji zdradzają, że pierwsze pomysły na pozyskanie drużyny pojawiły się tuż po tym jak zawodnicy rozwiązali kontrakty z Izako Boars. Mimo niskiej rozpoznawalności tytułu w Polsce, gracze NETopery wyróżniali się wśród konkurentów wygrywając każde możliwe zawody. W tym roku poza zwycięstwem na mistrzostwach świata wygrali także ZEPL PRO LEAGUE. Drużyna będzie miała także okazję powalczyć o obronę zdobytego tytułu ponieważ zapewniła sobie awans na kolejne mistrzostwa świata (ZWC), które odbędą się w Turcji.

“Dołączenie do Warriors Team to nowy rozdział w naszej karierze. Cieszymy się, że na rynku nadal jest zainteresowanie grą, której się poświęciliśmy. Mogę zagwarantować, iż damy z siebie wszystko i udowodnimy, że jesteśmy prawdziwymi Wojownikami” – powiedział Bartosz Lewandowski, członek nowej dywizji.

Nie inaczej do dywizji ZULA podchodzi Tomasz Białobłocki, współwłaściciel Warrior Charis - “Jestem podekscytowany faktem, że możemy pochwalić się kolejną drużyną złożoną z młodych zawodników, która dołączyła do naszej organizacji. To, że są oni obecnie mistrzami świata jest nie tylko powodem do dumy, ale pozwala nam pozytywnie patrzeć w przyszłość. Fakt, iż postanowiliśmy wspierać młode talenty i kobiety w esporcie być może nie daje nam takiego efektu jak np. pozyskanie znanej drużyny, ale jest to świadoma decyzja, którą podjęliśmy stawiając na inwestycje w rozwój esportu.”

Swój udział w całym przedsięwzięciu, którego wynikiem jest pozyskanie drużyny ZULA ma również Marcin “Padre” Kurzawski znany z organizacji Actina PACT. Jak mówi - “Nie jest żadną tajemnicą, iż pomagam firmie Warrior Chairs w rozwoju projektu. Bliski jest mi przede wszystkim kobiecy skład CS:GO, bo od ponad dwóch lat - wbrew przeciwnościom i ogólnej opinii, że nie ma to sensu - robię wszystko, by wspierać rozwój kobiecego esportu w Polsce. Jeżeli chodzi o ZULA, być może jest to mniej znana gra, ale widzę w niej ogromny potencjał, jak i w zespole, który dołączył do Warriors Team. Już kilka miesięcy temu zasugerowałem, że warto go pozyskać i niezwykle się cieszę, że w końcu się udało”

Drużyna mistrzów świata ZULA aktualnie bierze udział w jesiennym splicie PRO LEAGUE mając na koncie same zwycięstwa i pozycję lidera. Zapewniła sobie również awans - jako jedna z dwóch drużyn w europejskich eliminacjach - do kolejnych mistrzostw świata, gdzie postara się obronić zdobyty tytuł. Interesujący jest fakt, iż drużyna rozpoczęła również intensywne treningi w inną grę. Za cel stawia sobie zdobycie tytułu Mistrza Polski w najbliższej połowie roku. Może się więc okazać, że dywizja Warriors Team w ZULA będzie mogła się pochwalić nie tylko tytułem Mistrza Świata ZULA, ale i tytułem Mistrza Polski w innej grze. Jakiej? To się wkrótce okaże.

Zobacz komentarze