Gildia Method planuje zgarnąć kolejne World First. Tym razem na Classicu

Method Foto: Blizzard

Najlepsza gildia na świecie w grze World of Warcraft weźmie udział w wyścigu o World's First na nadchodzącym Classicu. Członkowie gildii będą streamować swoje poczynania za pomocą serwisu Twtich 24 godziny na dobę.

Method Foto: Method.gg

Pierwsza transmisja rozpocznie się w dzień startu World of Warcraft Classic. Członkowie gildii będą streamować z Las Vegas podczas wydarzenia Estars Studios' World Showdown of Esports dzięki oficjalnej umowie partnerskiej.

Na wydarzenie wybiera się wielu znanych streamerów oraz influencerów powiązanych z popularnym WoWem. Wezmą oni udział w wyścigu, polegającym na wbiciu maksymalnego poziomu (60) jako pierwsza osoba na świecie, oraz pokonaniu pierwszych raid bossów w grze, czyli Ragnarosa i Onyxię.

Warto dodać, że raidy na Classicu będą składać się z 40 osób, a koordynacja tak dużą grupą, nie należy do łatwego zadania. Jednakże, skoro gracze byli w stanie robić to 15 lat temu, bez komunikatorów głosowych i ze znacznie gorszym łączem internetowym, to prawdopodobnie i tym razem nie powinie im się noga.

World of Warcraft Classic Foto: Blizzard

"Możliwość wzięcia udziału w wyścigu o World First na WSOE w Las Vegas, jest dla nas bardzo ekscytujące. Po trzech wyścigach w Europie wspaniale jest ponownie wrócić na amerykańską ziemię" Powiedziała Shanna “Darrie” Roberts, Guid Master gildii Method.

"Pasja jaką fani żywią do klasycznej wersji gry jest niewyobrażalna. Jesteśmy świadomi tego, że Estars Studios pomoże nam zarówno w osiągnięciu naszych celów jak i w zadowoleniu fanów." Dodała na koniec wywiadu.

Method jest jedną z najlepszych gildii w World of Warcraft. Wielekrotnie wygrywali światowe wyścigi o World First, dzięki czemu są znaną marką w świecie esportu. Gildia została założona w 2005 roku przez Scotta "Sco" McMillana i składa się obecnie z 75 graczy podzielonych na 9 drużyn. Method cieszy się również ogromną popularnością na serwisie Twitch, gdzie ich poczynania śledzą dziesiątki tysięcy ludzi.

World of Warcraft Classic Foto: Blizzard

Oficjalne otwarcie serwerów w World of Wacraft: Classic odbędzie się 27 sierpnia zarówno w Europie jak i Stanach Zjednoczonych.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze