Louis Vuitton przygotował specjalne zegarki dla FunPlus Phoenix!

Louis Vuitton i Riot Games Foto: Riot Games

Współpraca między luksusowym domem mody Louis Vuitton a producentem gier Riot Games wywołała nie lada sensację. Wiele osób zastanawiało się, co może być jej owocem. Oprócz wcześniej zapowiedzianych skinów oraz gabloty na puchar Mistrzostw Świata LV przygotował dla zwycięzców Worldsów coś jeszcze, mowa o specjalnych zegarkach!

David Higdon szef komunikacji esportu w Riot Games podzielił się na Twitterze zdjęciami owych zegarków:

Na skórzanym pasku znajdziemy logo Mistrzostw Świata oraz znane wszystkim oznakowanie ze skórzanym produktów Louis Vuitton. Dokładna wartość zegarka nie jest znana, choć w internecie pojawiają się szacunki o 5 tysiącach dolarów, w obecnym przeliczeniu kursowym jest to prawie 20 tysięcy złotych. Wartość z pewnością będzie rosła, ze względu na ich bardzo limitowaną ilość, poza tym, czy którykolwiek z graczy zdecyduje się na sprzedaż takiej pamiątki?!

Współpraca obu firm nabiera rozpędu oraz zapowiada się coraz ciekawiej, wydaje się, że skiny, gablota na trofeum oraz zegarek to nie koniec, a Louis Vuitton wraz z Riot Games wkrótce zaskoczą świat czymś jeszcze, dostępnym dla wszystkich graczy.

Zobacz komentarze