Loba: Opis umiejętności najnowszej postaci w Apex Legends

Loba Foto: YouTube/Apex Legends

Apex Legends miało być grą, która zastąpi na dobre Fortnite’a i będzie stanowiła solidny tytuł nawet w kwestii rozgrywek esportowych. Tak się nie stało, ale to nie oznacza, że twórcy zapomnieli o swoim produkcie. Do Apex Legends zawitała nowa postać, wyczekiwana przez wielu graczy Loba!

Sporo czasu minęło od premiery, ale deweloperzy zdecydowali się wreszcie umieścić w grze 34-letnią złodziejkę z wieloma ciekawymi umiejętnościami. Nie były one owiane zbyt dużą tajemnicą, gdyż nawet na zapowiedziach można było zaobserwować, że umiejętności Loby związane będą z różnymi przedmiotami znajdującymi się na mapie.

Burglar’s Best Friend

Bransoletka służąca jako umiejętność taktyczna w grze. Pozwala ona bohaterce teleportować się nawet na duże odległości. Jest ona gwarantem mobilności i może być dużym zaskoczeniem dla przeciwników. Z nią, gracz dostać się może do nawet najmniej dostępnych miejsc na mapie.

Eye for Quality

Jak wskazuje sama nazwa, umiejętność ta umożliwia Lobie wypatrywanie przedmiotów o szczególnej wartości, a dokładne epickich i legendarnych. Na dodatek, bohaterka może dostrzegać je nawet przez ściany! Eye for Quality służy jako umiejętność pasywna.

Black Market Boutique

Na koniec zdolność specjalna, jaką jest swego rodzaju sklep. Dzięki temu sojusznicy bohaterki zyskają możliwość przeglądania przedmiotów umiejscowionych w najbliższej lokalizacji.

Umiejętności Loby w akcji możecie zobaczyć tutaj.

Zobacz komentarze