Legends of Runeterra Invitational już w ten weekend. Nowa karcianka od Riot Games w akcji

Legends of Runeterra Invitational Foto: Materiały prasowe

Już w niedzielę 16 lutego odbędzie się Legends of Runeterra Invitational. W nową karciankę od Riot Games zagrają znani i lubiani streamerzy, a o komentarz zadbają rozpoznawalne głosy znane z League of Legends i... CS:GO!

W turnieju wezmą udział a83650, Nervarien, Arquel, Tuttek, Gnimsh, Szychu, Alanzq i Amyks. Jak widzicie zawodnicy znani z wielu różnych tytułów staną w szranki i rywalizować będą nie tylko o tytuł mistrzowski, ale też 2000 złotych, które otrzyma zwycięzca (łącznie w puli znajdzie się 3800 zł). Spotkania na twitchu esportmanii skomentują dla was Kamil "Recker" Penier, Wojciech "Bezi" Wróbel oraz Fryderyk "Veggie" Kozioł.

Legends of Runeterra Invitational rozegrany zostanie w formacie podwójnej drabinki. Większość spotkań odbędzie się w systemie BO1, ale od półfinałów zobaczymy już pojedynki do dwóch wygranych.

Co więcej, każdy zawodnik może zmieniać swoja talię tyle razy ile potrzebuje. Oznacza to, że będziemy mogli śledzić jak zawodnicy przygotowują się do każdego spotkania i przekonać się, czy warto zmieniać zwycięską strategię.

Turniej rozpocznie się o godzinie 15:00, w niedzielę 16 lutego. Transmisję znajdziecie na kanale twitch esportmanii. Ci z was, którzy będą chcieli obejrzeć zmagania z perspektywy ulubionego zawodnika, będą mogli to zrobić na ich prywatnych kanałach.

Zobacz komentarze