Esport, sport i wszystko czego dusza zapragnie. Lato z Esportem już dziś

Lato z Esportem Foto: Materiały prasowe

Marka LOTTO ponownie wychodzi z ciekawą inicjatywą dla fanów esportu oraz gamingu. Już w najbliższą środę będziecie mogli wziąć udział w imprezie pod nazwą Lato z Esportem!

Czas wakacji to okres, w którym śmielej można oddawać się swoim pasjom i różnego rodzaju hobby. Dzięki inicjatywie marki LOTTO, wszyscy gracze i fani esportu z Warszawy i jej okolic już 8 lipca będą mogli wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu.

W najbliższą środę w Ogrodzie przy Pałacu Belwederskim miłośnicy gier komputerowych będą mogli wziąć udział w kilku atrakcjach i spotkać się ze swoimi idolami. Przede wszystkim będzie można zamienić kilka słów z twarzą polskiego gamingu - Patrykiem “ROJO” Rojewskim oraz czołowymi polskimi zawodnikami CS:GO.

Swoją wiedzą podzieli się również Adam “destru” Gil - jedna z najbardziej doświadczonych osób na polskiej scenie. Natomiast całą imprezę poprowadzi Radosław “NieDaRadek” Skorowski - streamer znany ze swoich umiejętności muzycznych.

Fani tradycyjnego sportu również znajdą coś dla siebie. Na miejscu będzie można porozmawiać, a przede wszystkim zagrać z Krzysztofem Golonką z kanału Trenuj z Krzychem na boisku do piłki nożnej. Oprócz tego na miejscu znajdą się takie atrakcje jak strefa free-to-play z rozmaitymi grami video, strefa gastronomiczna oraz mnóstwo gadżetów do odebrania.

Kilka szczegółów:

  • Miejsce: Pałac Belwederski przy pomniku Józefa Piłsudskiego
  • Wejście od godziny 13.

Każdy kto ma czas i ochotę spotkać się w doborowym towarzystwie proszony jest o uzupełnienie formularza rejestracyjnego pod tym adresem.

Lato z Esportem Foto: Materiały prasowe
Zobacz komentarze