Znamy zwycięzcę trzeciego dnia konkursu Esportmanii

Esportmania.pl Foto: Esportmania.pl

Za nami trzeci (z dziesięciu) dni konkursu z okazji pierwszej rocznicy Esportmanii. Otrzymaliśmy wiele odpowiedzi, z których wybraliśmy najciekawszą.

"Jakie jest Twoje pierwsze wspomnienie związane z esportem?". Oto pytanie, na które prosiliśmy o odpowiedź.

I tak oto voucher na Prezent Marzeń w kategorii Adrenalina o wartości 299 zł powędruje w ręce Andrzeja Wiśniewskiego. Andrzej w następujących słowach odpowiedział na pytanie: "Przypadek. Pojechałem do stolicy spotkać się z kumplem, i jakimś cudem trafiliśmy do Złotych Tarasów. Wtedy też odbywały się tam zawody European Battle.net Invitational w WoWa oraz SC2. Występowali tacy gracze jak NaNiwa, Rez , Thorzain oraz słynny Tarson. Był to rok 2011. Potem sledzilem dłuższą chwilę scenę pomimo, że nigdy nie gralem w starcraft2. Potem powstał Twitch po przekształceniu z Justin.tv i tak poznałem LoLa, CSa. I tak bylem świadkiem rozwoju Jankosa, zwycięstw Virtus.pro, słynnych pojedynków z Fnatic i NIP i wielu innych wspomnień. Wszedłem w ten świat i tak zostałem po dziś dzień. I nie żałuję :)".

Andrzejowi serdecznie gratulujemy. Prosimy, byś odezwał się do nas na Facebooku w wiadomości prywatnej. Tymczasem nie spuszczajcie nosa na kwintę. Kolejne pytanie zadamy już dzisiaj o 10:00. Powodzenia!

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze