Znamy zwycięzcę siódmego dnia konkursu Esportmanii

Esportmania.pl
Esportmania.pl Foto: Esportmania.pl

Za nami siódmy (z dziesięciu) dni konkursu z okazji pierwszej rocznicy Esportmanii. Otrzymaliśmy wiele odpowiedzi, z których wybraliśmy najciekawszą.

"Kto jest najwybitniejszym polskim esportowcem w historii?". Oto pytanie, na które prosiliśmy o odpowiedź.

I tak oto voucher na Prezent Marzeń w kategorii Adrenalina o wartości 299 zł powędruje w ręce Kamila Sawnora, który wskazał NEO i uargumentował to następująco: "Wiele zrobił dla polskiej oraz zagranicznej sceny esportowej. Zawsze powtarza, że komputer to nie wszystko i aktywność fizyczna tez jest ważna. Razem z ojcem świetnie pokazał, że komputer nie musi dzielić pokoleń i rodzin, można razem spędzać milo czas, dobrze się bawiąc. Wie, czego od siebie wymagać i na ile go stać, a co ważne, jak wysoko podnieść poprzeczkę, aby ja w końcu przeskoczyć. Co bardzo mi się w nim podoba - jest skromny podczas wywiadów, ale i prywatnie (miałem okazje sobie z nim podyskutować kiedyś poza rzeszą fanów), nigdy nie ma parcia na szkło. Rob dalej swoje Filip "NEO" Kubski i szerz dobre imię o esporcie :).". Jako że nagradzamy najbardziej ciekawe odpowiedzi, postanowiliśmy wybrać właśnie tą.

Kamilowi serdecznie gratulujemy. Prosimy, byś odezwał się do nas na Facebooku w wiadomości prywatnej. Kolejne pytanie zadamy już dzisiaj o 10:00. Powodzenia!

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze