Znamy zwycięzcę czwartego dnia konkursu Esportmanii

Esportmania.pl Foto: Esportmania.pl

Za nami czwarty (z dziesięciu) dni konkursu z okazji pierwszej rocznicy Esportmanii. Otrzymaliśmy wiele odpowiedzi, z których wybraliśmy najciekawszą.

"Najlepsze zagranie, jakie widziałeś(aś) to...". Oto pytanie, na które prosiliśmy o odpowiedź.

I tak oto voucher na Prezent Marzeń w kategorii Adrenalina o wartości 299 zł powędruje w ręce Jakuba Kozaka Parzycha. Jakub w następujących słowach odpowiedział na pytanie: "Oj, było tyle tych zagrań, że mógłbym maraton napisać o tym, ale najbardziej zapamiętałem to mecz VP vs Dignitas, na mapie De_Overpass, kiedy to przy wyniku 15:13 dla Virtus Pro, Neo został sam na pięciu. Pamiętam to do dnia dzisiejszego, kiedy Neo ugrał takiego clutcha, byłem pod wielkim wrażeniem, Jego umiejętności, a przede wszystkim doświadczenia. Filip w tej akcji pokazał, kto był królem w 1.6. Byłem pod wielkim wrażeniem, tego, co On zrobił. To jak rozpracował Dignitas...Oglądałem to wraz z Mamą i pamiętam, jaki byłem wkurzony, a jaki ucieszony, po meczu :D. Aż wstałem z wrażenia, przy tym uśmiech mi nie schodził z twarzy. To było coś pięknego, jak legenda wygrywa tak ważnego clutcha, na wagę zwycięstwa. To właśnie pokazuje piękno e-sportu! 

Z mojej strony to na tyle, życzę wszystkim powodzenia oraz miłej zabawy :)

P.S "Filip Neo i dwa zero"".

Jakubowi serdecznie gratulujemy. Prosimy, byś odezwał się do nas na Facebooku w wiadomości prywatnej. Kolejne pytanie zadamy już dzisiaj o 10:00. Powodzenia!

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze