Koniec SKT T1 coraz bliżej. Organizacja przygotowuje się do rebrandu

Faker Foto: Riot Games

Jeszcze przed pierwszym występem na tegorocznych mistrzostwach świata League of Legends SK Telecom T1, lub samo "T1" jak są teraz znani ujawniło nowe logo organizacji. Nowy design w akcji zobaczymy już 12 października o godzinie 14:00. Wtedy T1 zagra w meczu otwarcia Worlds 2019 z Fnatic.

Organizacja porzuciła swoje dotychczasowe logo z uskrzydlonymi "T1" i czerwonym kołem. Nowy projekt nawiązuje do klasycznego wyglądu kolorystyką, a nowe "T" przypomina skrzydło. Próżno jednak szukać w nowym logo nawiązań do firmy "SK Telecom".

Logo pierwszy raz zaprezentowano światu na końcu filmu promocyjnego. Nagranie zaczyna się od pamiętnej porażki SK Telecom w finale mistrzostw świata w 2017 roku. Póxniej widzimy rożnych graczy i postaci związane drużyną, a głos, który towarzyszy nam w filmie należy do Lee "Fakera" Snag-hyeoka, którego widzimy również na końcu filmu.

Zmiana logo i nazwy drużyny wynika z połączenia sił przez SK Telecom i Comcast Spetacor, które ogłoszone zostało w lutym bieżącego roku.

Zobacz komentarze