Jak spędzić niedzielę w domu? Oglądając Esportmanię oczywiście

Niedziela z Esportmanią

Koronawirus, kwarantanna i pytanie co tu teraz robić całymi dniami w domu? Sami zadajemy sobie podobne pytania dlatego postanowiliśmy coś na to zaradzić. Już jutro zapraszamy na naszego youtuba na dwa streamy poświęcone League of Legends, a w poniedziałek wpadnijcie na transmisję tylko o CS:GO.

Niedzielę zaczynamy o 13:00. Wtedy za mikrofonem i kamerą usiądzie Fryderyk "Veggie" Kozioł czyli nasz ulubiony esportowy dziad. W tym razem tematem "Dziad Omawia" będą polscy gracze League of Legends za granicą i ich (nie zawsze) triumfalne powroty na naszą scenę. Jak zawsze z Veggiem będzie dużo humoru i dużo historii.

Później o 17:00 zapraszamy na "First Win Of The Day" czyli autorski program Bartka Klepaczewskiego. Czasami sami zastanawiamy się co ten chłopak ma w głowie, ale na League of Legends wygląda jakby się znał. Dlatego też Bartek omówi najnowsze wydarzenia na scenie LoLa (a raczej ich niedobór) i zapowie nadchodzące starcia ćwierćfinałowe w Ultralidze.

I już w poniedziałek również o 17:00 wpadnijcie do nas na "Rozmowy na Respie" z Tomkiem Chomczykiem. CS:GO właśnie pobił kolejny rekord, a profesjonalne rozgrywki trwają w najlepsze także tematów na pewno nie zabraknie.

Rozmowy na Respie

Pamiętajcie żeby siedzieć w domu, grać w gry i oglądać Esportmanię :D

Zobacz komentarze