Imperius wkroczy do Heroes of the Storm

Imperius Foto: Blizzard

W Heroes of the Storm pojawił się nowy bohater. Nosi on imię Imperius i powinien być doskonale znany graczom Diablo III.

Pomimo zapowiedzi anulowania wsparcia dla HOTS-owej sceny e-sportu w przyszłym roku, Blizzard nie przestaje poszerzać zawartości swojej gry. Po przeciekach oficjalnie potwierdzono, że 2 stycznia na publiczny serwer testowy ma zawitać Imperius – doskonale znana fanom Diablo postać, która swój debiut zaliczyła w trzeciej części tego cyklu. Nie znamy jeszcze jego dokładnej roli ani umiejętności, ale spekuluje się, że deweloperzy na pewno uwzględnią telekinezę oraz teleportację, które były znakami rozpoznawczymi Archanioła Losu.

Interesująco zapowiada się także od warstwy voice-line'owej, Imperiusa cechowało bowiem olbrzymie ego, które niejednokrotnie wręcz go zaślepiało – prawdopodobnie będziemy więc mogli liczyć na liczne interakcje z innymi bohaterami (najgłośniej mówi się oczywiście o Alaraku). Dołączy on do Auriel, Tyraela i Malthaela – pozostałych członków Rady Angiris, do której pełnego składu brakuje już tylko Itheraela.

Zobacz komentarze