Szachowy turniej xntentaciona zakończony. Zwycięski duet wyłoniony!

Bartosz „xntentacion” Rudecki
Bartosz „xntentacion” Rudecki Foto: Facebook/KochamSzachy

Hyper Run Szach Tournament 2021, czyli kolejny szachowy turniej organizowany przez Bartosza „xntentaciona” Rudeckiego zakończył się. Po kilkugodzinnych zmaganiach wyłoniona została najlepsza para, która ostatecznie zwyciężyła trzy tysiące dolarów!

Zacznijmy od tego, jaka była idea Hyper Run Szach Tournament. Turniej ten miał na celu połączyć dwie dyscypliny: szachy oraz Teamfight Tactics, czyli grę powiązaną z League of Legends. Dokładne zasady zawodów oraz uczestników można zobaczyć w poniższym wpisie:

Ostatecznie przed rozpoczęciem zmagań doszło do kilku zmian. Z listy gości wypadli reprezentanci EKIPY, czyli Patec oraz Wujek Łuki. Była to rezygnacja z powodów prywatnych. Na ich miejsce pojawili się delord oraz eyshi. Drugą ze zmian było to, że patronat nad Hyper Run Szach Tournament 2021 objęło samo Riot Games! Dzięki temu wydarzenie zyskało charytatywny charakter oraz pulę nagród na poziomie trzech tysięcy dolarów.

Po kilku godzinach walki, tytuł najlepszej dwójki w szachy oraz TFT zgarnęli mistrz FIDE, Kamil „Kozok” Kozioł oraz reprezentant Anonymo Alan „Vicer” Mikołajczyk, którzy po turnieju wypowiadali się w sposób następujący:

Zwycięski duet wybierze cel charytatywny, na który przekazane zostaną wspomniane już trzy tysiące dolarów od Riot Games. Pełna klasyfikacja turnieju prezentuje się tak:

Hyper Run Szach Tournament 2021 - klasyfikacja Foto: Twitter.com/VicerTFT

Kolejne wydarzenie organizowane przez xntentaciona i ponownie spory sukces na Twitchu. Kto wie, może zobaczymy następną edycję tego turnieju. Na pewno Bartosz nie zawiedzie swoich widzów!

Zobacz komentarze