Ukryty znak od Rockstar Games. GTA VI coraz bliżej?

GTA VI
GTA VI Foto: Materiały prasowe

Choć na temat GTA VI nie ma żadnych oficjalnych informacji, to gra od dawna żyje swoim życiem. Liczne plotki, rzekome przecieki, anonimowe osoby podające się za pracowników Rockstar Games, wszystko to nakręca spiralę ciekawości wokół szóstej odsłony Grand Theft Auto. Tym razem jednak pewien niepozorny znak dali sami twórcy, o co właściwie chodzi.

Fabularna podstawa GTA V została ukończona już przez wielu graczy, mimo tego deweloperzy nie zapominają o swoim produkcie i cały czas rozwijają GTA Online. Na grudzień zapowiedziana została już kolejna duża aktualizacja do wspomnianego trybu sieciowego. W teaserze zapowiadającym nadchodzące nowości twórcy dodali tajemnicze współrzędne geograficzne, które po wpisaniu do przeglądarki prezentują pewien niewielki obszar w USA, a dokładniej w stanie Wirginia.

Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że na zdjęciu satelitarnym ów obszar przedstawia drogę układająca się w symbol rozpalający apetyt graczy, mowa oczywiście o rzymskiej liczbie „VI”.

Z tego powodu, fani wyczekujący GTA VI uznali, że może to być pierwsza oficjalna, choć ukryta zapowiedź nadchodzącej gry. Domysły poszły nawet o krok dalej i rozpoczęto dyskusje, czy jest możliwe, aby stan Wirginia stał się miejscem akcji kolejnej odsłony GTA?

Jak jest w rzeczywistości? Ciężko powiedzieć. Nikt poza samymi deweloperami nie ma pewności co może oznaczać podanie takich, a nie innych koordynatów w filmiku zapowiadającym najnowszą aktualizację do GTA Online. Na razie pozostaje jedynie wyczekiwać na kolejne informacje.

Zobacz komentarze