GTA VI jednak osadzone w teraźniejszości? Informacja z rzetelnego źródła

GTA VI
GTA VI Foto: Materiały prasowe

Rockstar Games nie zdradza kompletnie żadnych informacji na temat potencjalnie nadchodzącego GTA VI. Mimo to śmiało, można powiedzieć, że gra żyje już swoim własnym życiem. Co jakiś czas pojawiają się nowe plotki lub niepotwierdzone przecieki z różnych, czasem mniej, a czasem bardziej wiarygodnych źródeł. Tym razem pojawiła się jednak bardzo zwięzła informacja dotycząca czasów, w których toczyć się będzie gra!

Kilka dni temu na swoim Twitterowym koncie Tom Henderson znany z publikowania różnych przecieków związanych z grami zamieścił krótki wpis odpowiadający na prośbę jednego ze swoich obserwujących. Zdradził on, że akcja GTA VI nie będzie osadzona w latach 80. ubiegłego wieku, a w czasach teraźniejszych, podobnie jak zresztą akcja ostatniej odsłony cyklu.

Można powiedzieć, że jest to dość istotny wpis w kontekście bez wątpienia zbliżającej się premiery gry Rockstar Games. Wcześniej plotki z wielu źródeł głosiły, że fabuła będzie rozgrywać się właśnie w latach 80. ubiegłego wieku. Tym razem jednak dobrze znana publicznie osoba temu zaprzeczyła.

Jak będzie w rzeczywistości? Tego na razie nie wiadomo. Należy pamiętać, że wszystkiego tego typu informacje pozostają jedynie w sferze nieoficjalnych plotek, które wcale nie muszą się sprawdzić, dlatego warto przyjmować je z pewnym dystansem.

Zobacz komentarze