Rockstar cenzuruje GTA 6!

GTA VI
GTA VI Foto: Materiały prasowe

Od premiery piątej części cyklu GTA minęło już ponad siedem lat. Nic więc dziwnego, że apetyty i oczekiwania fanów serii Grand Theft Auto z każdym miesiącem i dniem rosną. W ostatnim czasie Internet obiegła informacja na temat potencjalnej mapy szóstej odsłony gry. Pojawiły się na ten temat liczne wpisy na forach, a także filmy na platformie YouTube. Ponownie pojawiło się zainteresowanie wokół produktu Rockstara, a deweloperzy w związku z tym postanowili ocenzurować hasło GTA 6!

Tak, to nie żart. Rockstar w sekcji komentarzy pod filmami na swoim kanale postanowił całkowicie ocenzurować słowo-klucz, czyli GTA 6. Każdy komentarz zawierający podaną frazę staje się widoczny jedynie dla osoby, która go napisała. Jaki jest cel tego? Ciężko powiedzieć, być może twórcy chcą ograniczyć rozbudzane zainteresowanie na temat rzekomo powstającej gry.

Fani Grand Theft Auto okazali się jednak nieco sprytniejsi. Zamiast używać zwrotu GTA 6, korzystają oni z nazwy GTA 10-4. Pomysłowe? Jak najbardziej. Warto wspomnieć również o tym, że Rockstar postanowił nie cenzurować hasła GTA VI, ona nadal wyświetla się pod filmami na kanale deweloperów.

Źródło: Materiały własne

Tematy

GTA VI

Zobacz komentarze