Gran Turismo 7: Kiedy premiera i jakie wymagania?

Gran Turismo 7 Foto: Polyphony Digital

Już wkrótce doczekamy się Gran Turismo 7, kolejnej odsłony znanej i uwielbianej gry wyścigowej. Nowa produkcja Polyphony Digital dostępna będzie po raz kolejny tylko na konsolach PlayStation, a data premiery GT7 nie została jeszcze ujawniona, ale wiemy kiedy "mniej-więcej" się jej spodziewać.

Gran Turismo 7 - kiedy premiera?

Co ciekawe, gra została już zapowiedziana. W czerwcu 2020 roku doczekaliśmy się trailera Gran Turismo 7, jednak nie dowiemy się z niego na kiedy zaplanowana jest premiera.

Na szczęście w internecie łatwo o pomyłkę i wyciek informacji. W Kanadzie w sieci pojawiły się reklamy z hasłem "Sortie prévue pour la première moitié de 2021", które tłumaczymy na "Premiera zaplanowana na pierwszą połowę 2021 roku".

Gran Turismo 7 - wymagania techniczne

Gran Turismo 7 to tytuł ekskluzywny dla PlayStation. Nie pojawi się na komputerach osobowych ani na Xboxie. Jeśli jesteście więc fanami serii wybór konsoli nowej generacji jest dla was jasny. Na PS5 w Gran Tourismo 7 zagramy w 60 fps, jakości 4k i ray tracingiem.

Na razie nie wiemy, czy gra dostępna będzie też na PS4, ale biorąc pod uwagę różnice w mocy między konsolami i jak ważna jest grafika, zdecydowanie polecamy inwestycję w nową konsolę. I może większy telewizor :)

Zobacz komentarze