Polacy wśród najlepszych w Europie. G2 zagra w finale Valorant Red Bull Home Ground

Patitek
Patitek Foto: fb.com/G2paTiTek

G2 ponownie dominuje na scenie Valoranta, a nasi dwaj rodacy są ojcami ostatnich sukcesów organizacji. Patryk 'PaTiTek' Fabrowski oraz Aleksandr 'Zeek' Zygmunt to w tym momencie już bardzo renomowane nazwiska na światowej scenie Valoranta. Nie bez powodu nasi rodacy grają w najlepszej drużynie w Europie, ich wkład w grę G2 jest nieoceniony.

Już w niedzielę mogą dodać kolejne trofeum do swojej kolekcji, ponieważ udało im się zakwalifikować do finału Red Bull Home Ground. Na turnieju początkowo oglądaliśmy 8 drużyn, które od 28 stycznia rywalizowały najpierw w ćwierćfinałach, a potem półfinałach. G2 Esports wygrało 2:0 pierwszy mecz, a następnie półfinał wynikiem 3:1 przeciwko Ninjas in Pyjamas.

W wielkim finale ich przeciwnikiem będzie Team Liquid albo SUMN FC. Nieważne jednak kto ostatecznie zostanie rywalem G2, to ekipa PaTiTka będzie zdecydowanym faworytem. Zapewnili sobie oni już pięć tysięcy funtów i mogą zainkasować kolejne pięć za wygranie finału. Mecz będziecie mogli obejrzeć po polsku na kanale RedBull na Twitch.tv

Zobacz komentarze