Football Manager 2021: Czy gra będzie dostępna na Xbox i PS 5?

Football Manager 2021 Foto: Sports Interactive

Niedawno poznaliśmy datę premiery najnowszej gry z serii Football Manager. FM 21 oficjalnie zadebiutuje 24 listopada, więc opóźnienie w stosunku do poprzednich lat będzie bardzo niewielkie. W tym roku jedną z nowości będzie to, że Football Manager 2021 będzie dostępny na konsolach.

Zacznijmy od tego, na jakich urządzeniach będziecie mogli zagrać w Football Manager 2021. Tytuł standardowo powróci na komputery osobiste dzięki platformom Steam oraz Epic Store. Oprócz tego, w FM 21 będziecie mogli zagrać na urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS, choć będzie to wersja Touch. Dodatkowo gra znów będzie dostępna na Nintendo Switch. A teraz przejdźmy do konsol.

>>>Wszystko co wiemy o Football Manager 2021<<<

Football Manager 2021: Czy gra będzie dostępna na Xbox i PS 5?

Tak oraz nie. Entuzjaści PlayStation będą musieli obejść się smakiem i na PS 5 w Football Managera nie pograją. Jednak fani serii posiadający Xboxa mogą już szykować siędo zakupu FM 21.

Gra dostępna będzie nie tylko na nowej generacji Xboxa (Xbox series X|S) ale też na starym i poczciwym Xbox One. Oznacza to, że po ponad 10 latach nieobecności na konsolach Football Manager wraca na Xboxa. Ostatni raz, gdy taka sytuacja miała miejsce najnowszą konsolą był legendarny Xbox 360.

Zobacz komentarze