Finały turnieju organizowanego przez Łoza już dziś!

Wojciech Łozo Łozowski

Wojciech Łozo Łozowski jest człowiekiem wielu talentów. Większość z was pewnie kojarzy go z kariery muzycznej w grupie Afromental, ale już od dłuższego czasu Łozo spełnia się jako streamer. Teraz do swojego SC dopisał także "organizator turniejów", a finał jego autorskiego turnieju zostanie rozegrany już dzisiaj.

Seria Call of Duty przeżywa ostatnio ogromny wzrost popularności. Na początku lutego na platformach streamingowych serca polskich widzów podbił Łozo, organizując CODMANIA 2v2 Tournament. Zmagania w najnowszej odsłonie CoD obfitowały w emocje, zarówno te dostarczone przez uczestników, jak i organizację oraz komentarz Łozowskiego.

Dodatkowo dzięki wydaniu Warzone, czyli darmowej wersji Battle Royale dla CoDa, nowa produkcja Infiniti Ward cieszy się jeszcze większym zainteresowaniem niż wcześniej,a dziś nadarza się idealna okazja, by sprawdzić jak wygląda rozgrywka na najwyższym poziomie.

Już dzisiaj o godzinie 17:00 wystartuje finał CODMANII. Poza czterema śmiercionośnymi duetami, które triumfowały w kwalifikacjach, na kanał organizatora wpadnie sześć gwiazd! Będą nimi Izak, Leh, Pago, Rojo, HighStyled i Nexos!

“Kwalifikacje, które trwały ponad tydzień, ściągnęły do turnieju całą czołówkę CODa w Polsce! Emocje były fenomenalne, a dziś ogień prawie pełną gębą! Niestety z powodu kwarantanny zabraknie paru atrakcji, które były przygotowane na finał i które miały uatrakcyjnić widzom oglądanie eventu. Postanowiliśmy jednak nie przekładać głównego eventu, a wszystkie zaplanowane występy i atrakcje umieścimy w drugiej edycji CODMANII! Dzisiaj święto fanów Call of Duty! IT IS TIIIIMMMEEEEEE!!!” - mówi podekscytowany Wojciech.

Transmisja z wydarzenia będzie dostępna na kanale Łozowskiego, w serwisie Twitch.tv.

Zobacz komentarze