Fatal1ty zwiera szyki, Locodoco po raz pierwszy w łódce. 2. odcinek już dziś!

h&s
h&s Foto: Esportmania

„Nie chcę tego robić! Boję się!”, „Ręcę mi pocą. Chciałbym to mieć za sobą” – jak do takiego stanu doprowadzić zawodniczkę MMA lub znanego w środowisku FIFA Borasa? Wystarczy zmusić ich do włożenia ręki do pudełka z… no właśnie czym? W drugim odcinku serialu Heroes & Superstars gwiazdy znów będą musiały zmierzyć się z własnymi lękami. Wszystko w imię zdobycia cennych punktów.

W akcji zobaczymy m.in. Fatal1ty’ego – pierwszego profesjonalnego gracza na świecie. Będzie wspierał swoją mocno obitą drużynę Niebieskich, w której aż roi się od kontuzji. Kule do chodzenia czy temblaki na rękach nie są tam niczym zaskakującym. A i sam Amerykanin będzie mocno osłabiony z powodu zatrucia, którego nabawił się podczas Zemsty Rezerwowych.

Tym razem Fatal1ty będzie musiał poprowadzić i poinstruować drużynę pod względem taktycznym. Gra Heroes of Warland jest bardziej wymagająca i zawiera więcej ważnych szczegółów niż mogłóby się wydawać. Fatal1ty zmierzy się z brakiem zaangażowania, narzekaniem i ogólnym brakiem wiary. Jednak nie tylko na nim skupiona będzie uwaga. Każdy, kto zna Locodoco – trenera i gracza League of Legends i wie jak wygląda, zgodzi się, że – delikatnie mówiąc – nie jest on atletycznej budowy ciała. Jak poradzi sobie w wiosłowaniu człowiek, który najwyraźniej nigdy nie siedział w łódce?

Premiera drugiego odcinka Heroes & Superstars o godzinie 18 na Facebooku, na naszych kanałach YouTube i Twitch oraz na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!

Powtórka pierwszego odcinka:

Zobacz komentarze