eUnited wygrywa największy turniej Call Of Duty, CWL Champs 2019!

eUnited Foto: Materiały prasowe

Zakończyły się zmagania w mistrzostwach CWL 2019. Triumfatorem okazała się amerykańska organizacja eUnited. Zostali najlepszą drużyną w Black Ops 4, pokonując w wielkim finale 100 Thieves. Formacja eUnited w spotkaniu BO5 rozpoczynała z przewagą 1:0. Obie drużyny przed turniejem uważane były za faworytów, więc skład finału nie był zaskoczeniem, zmierzyły się po prostu najlepsze drużyny na globie. Potwierdza to wynik spotkania, które zakończyło się wynikiem 3-2, a pamiętajmy, że eUnited miało mapę przewagi. 

Za zostanie mistrzami świata ekipa zainkasuje 800 tys. dolarów. Jednak to nie pieniądze są najważniejsze, cała drużyna otrzyma pierścienie, które będą symbolizowały, zdobycie mistrzostwa świata.

eUnited Foto: Materiały prasowe

MVP (Most Valuable Player) turnieju został Chris „Simp” Lehr, który bez wątpliwości był najlepszy podczas całych rozgrywek. Statystyki Amerykanina śrubują górne granice najlepszych wyników w historii, jego KD Ratio wyniosło 1.43, co sugeruję, że Chris obecnie jest najlepszym graczem na świecie.

MVP Foto: Materiały prasowe

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze