Polacy błyszczą w kwalifikacjach do UEFA eEURO 2021

Reprezentacja Polski w eFootball PES 2021
Reprezentacja Polski w eFootball PES 2021 Foto: Materiały prasowe

Nasi reprezentanci rozpoczęli swoje zmagania w kwalifikacjach do UEFA eEURO 2021 w grze eFootball PES 2021 i dali nam już pierwsze powody do radości. 15 marca Polacy rozegrali cztery spotkania i udało im się wygrać aż trzy z nich i zakończyli pierwszy dzień rozgrywek na pierwszym miejscu w tabeli.

Przypomnijmy, że nasz kraj w kwalifikacjach do mistrzostw Europy w PES reprezentują Bartłomiej „Ronbalto” Bałdyś, Jan „Jancio” Wójcik oraz Mikołaj „TneOnly1Ziko” Ziętek. Widać było, że cała trójka jest w znakomitej formie, o czym świadczą poniedziałkowe rezultaty.

W spotkaniu inauguracyjnym rozgromiliśmy reprezentację Bułgarii aż 7:0, a następnie pewnie wygraliśmy z Kazachstanem 6:2. Potem przyszedł czas na pierwsze potknięcie, kiedy to ulegliśmy Niemcom 2:4, lecz trzeba przyznać, że wcale nie odstawaliśmy poziomem od naszych zachodnich sąsiadów. Na koniec dnia, zwycięstwem na Łotwę zapewniliśmy sobie pierwsze miejsce w tabeli.

To jednak dopiero początek rywalizacji w kwalifikacjach do UEFA eEURO 2021. Na główny turniej awansuje tylko zwycięzca grupy, natomiast wicelider będzie miał okazję zagrać w barażach. Najbliższe mecze biało-czerwonych zaplanowano na 12 kwietnia i będziecie je mogli obejrzeć tutaj.

Zobacz komentarze